Zapasy

Ważne jest by robić zapasy na wypadek czegokolwiek. Nie chodzi od razu o jakieś zagrożenie wojną czy kataklizm. Powodów do robienia zapasów jest więcej i bardziej przyziemnych.

Załóżmy: może zdarzyć się tak że będzie krucho z kasą i wtedy zapasy mogą się przydać do przetrwania gdy nasza sytuacja finansowa się nie poprawi.

Nie wiem czy pamiętacie czasy (jeśli jesteście za młodzi zapytajcie starszych) gdy dziadek albo rodzice mieli szafkę w której był zapas cukru, mąki i produktów tanich i często używanych.

Powiem wam że to wcale nie było głupie bo na przykład brakło ci cukru a sklepy są pozamykane więc idziesz do szafki z zapasami bierzesz cukier i słodzisz tą kawę by dalej można było grać do późna. Przykładów jest wiele. Niemniej jednak zapasy wcale nie są takie złe jeśli się ich pilnuje by nie wywalać ich gdy się przeterminują.


Jest kilka sposobów robienia zapasów! A robić zapasy można wszystkiego nie tylko pożywienia ale i różnych rzeczy typu paliwo, alkohol (na handel oczywiście) czy co się uważa za słuszne by robić tego zapasy.

To wszystko jak i co chomikować postaramy się wam przekazać tutaj w formie filmików czy artykułów.